W koszykówce reprezentacje wszystkich kategorii wiekowych zdobyły awans do Mistrzostw Powiatu

We wtorek 28 lutego starsze dziewczęta dopełniły komplet awansów do Mistrzostw Powiatu w koszykówce. Przed feriami awans uzyskały już młodsze dziewczęta oraz młodsi i starsi chłopcy. Turniej eliminacyjny dla koszykarek z roczników 2009 i starszych odbył się w naszej sali gimnastycznej z udziałem trzech gryfińskich reprezentacji: SP nr 1, SP nr 2, SP nr 3. Nasza drużyna zagrała na swoim wysokim poziomie wyraźnie wygrywając oba mecze i oczywiście uzyskując awans do Finału Mistrzostw Powiatu. Trzymamy kciuki za udany występ w finale i liczymy na medale. Drużynę przygotował i poprowadził Dariusz Żołnowski.
Skład: Gabriela Paszkiewicz 8F, Laura Rembecka 8A, Milena Siekierska 8A, Hanna Grabowska 8E, Julia Juzyszyn 8E, Liwia Babińska 8E, Sylwia Kaliciak 8E, Weronika Szalewicz 8B, Zofia Trzetrzyńska 8B, Nikola Klimas 7A.
Wyniki meczów:
SP nr 3 Gryfino – SP nr 1 Gryfino 33 : 12
SP nr 3 Gryfino – SP nr 2 Gryfino 55 : 12