Dziewiąte miejsce w województwie młodszych koszykarzy

Reprezentacja chłopców z roczników młodszych rozegrała turniej w tym samym dniu, kiedy starsze dziewczęta walczyły o tytuł Mistrza Powiatu. Nasi koszykarze zagrali o jeden „szczebel” wyżej. Ćwierćfinał Mistrzostw Województwa to już zmagania z drużynami, które na poważnie trenują nie tylko na lekcjach, ale również w klubach sportowych i grają w zachodniopomorskiej lidze koszykówki. Chłopcy postawili przeciw doświadczeniu i technice koszykarskiej przeciwników swoje wielkie zaangażowanie i ambicję. Było to widocznie szczególnie w meczu ze Szczecinem, której to reprezentacja składała się z chłopców reprezentujących klub Wilki Morskie z wielkimi tradycjami koszykarskimi. Nasi chłopcy zagrali świetny mecz – nawet prowadzili – niestety ogranie i doświadczenie koszykarskie wzięło górę – niewielka przegrana. Podobnie było z drużyną z Dębna. W meczu z Lipianami chłopcy poradzili już sobie i wygrali ten mecz. Trzecie miejsce i brak awansu do dalszych rozgrywek to mimo wszystko, biorąc pod uwagę z kim graliśmy, nie jest wcale porażką. Nasza reprezentacja została sklasyfikowana ostatecznie na dziewiątym miejscu w województwie – to dobry wynik – GRATULACJE!
Drużynę przygotował i poprowadził Piotr Pawłowski w składzie:
Stanisław Kadłubek 6A, Adrian Kurzydlak 6A, Bartosz Muc 6A, Jarosław Olszański 6A, Mateusz Pawlik 6A, Jakub Wojciechowski 6A, Pascal Sawaryn 6A, Marco Bianchi 6E, Wiktor Kowalski 6E, Filip Lewandowski 6E, Jakub Lewandowski 6E, Emilian Pieniążek 6E, Franciszek Zamolski 6E.
Wyniki meczów:
SP nr 3 Gryfino – SP nr 3 Dębno 8:15
SP nr 3 Gryfino – SP nr 35 Szczecin 18:22
SP nr 3 Gryfino – SP Lipiany 25:15