Młode koszykarki w najlepszej ósemce województwa

W środę 22 marca dziewczęta z roczników 2010 i młodszych rozegrały turniej koszykówki – Ćwierćfinał Mistrzostw Województwa. Zawody odbyły się w Szczecinie w Szkole Podstawowej nr 56, która prowadzi klasy sportowe z koszykówki. W turnieju wzięły udział najlepsze drużyny z pięciu powiatów: szczeciński – SP nr 56 Szczecin, myśliborski – SP nr 3 Myślibórz, pyrzycki – SP Lipiany, policki – SP Police i gryfiński SP nr 3 Gryfino. Turniej rozegrany został w dwóch grupach i następnie systemem pucharowym. W pierwszym meczu trafiliśmy od razu na faworyta koszykarki ze Szczecina – wysoka przegrana. W drugim meczu zagraliśmy ze zwycięzcą drugiej grupy – SP nr 3 Barlinek. Spotkanie bardzo wyrównane i do końca meczu zacięte. Lepsza skuteczność i dobra gra w obronie były po naszej stronie. Wygrana 16:13 i jest awans do Półfinałów Mistrzostw Województwa, czyli najlepszej ósemki! Wielkie brawa i gratulacje!
Drużynę poprowadził Dariusz Żołnowski. Skład reprezentacji: Martyna Andrych 6A, Magdalena Szkudlar 6A, Wiktoria Stolarz 6B, Zofia Bednarczyk 6C, Marta Burdzy 6C, Emilia Mumot 6C, Aleksandra Stawicka 6C, Hanna Cieśla 6E, Oliwia Luty 6E, Oliwia Pierzyńska 6E, Amelia Damięcka 7A, Jagoda Podworska 7A.