Halowe Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce

W niedzielę 19 marca w Szczecinie grupa dziewcząt z naszej szkoły  brała udział w Halowych Mistrzostwach Województwa LDK 💪🏻🏆 Były to pierwsze wyjazdowe zawody, na których mogły zdobyć doświadczenie w rywalizacji ze swoimi rówieśniczkami oraz poprawić rekordy życiowe w biegu na dystansie 60m i skoku w dal. Cieszy ogólna frekwencja na zawodach. W biegu na 60 m wzięło  udział ponad 100 zawodniczek.

Gratulujemy udanego startu i nowych rekordów życiowych. W zawodach brały udział dziewczęta z rocznika 2012  i klasy  sportowej : Alicja Czyleko, Milena Droździel, Laura Galus, Julia Grzegorska , Hanna Janicka , Vanessa Kaczor, Gabriela Lisiecka, Oliwia Mizińska , Zuzanna Stefańska, Natalia Wójcik , Lidia Martinka i Kornelia Olech- Mielęgowska . Dziewczęta przygotowała Anna Pawłowska, która jest wykwalifikowanym trenem lekkiej atletyki.