Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Kolejny raz nasza szkoła wzięła udział w konkursie, którego celem jest popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży wiedzy ze znajomości przepisów przeciwpożarowych, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, zasad postępowania na wypadek pożaru, szeroko rozumianego ratownictwa, historii i tradycji ruchu strażackiego.                Etap gminny odbył się 23.03.2023 r. w budynku Klubu Nauczycielskiego w Gryfinie. Reprezentowali nas w I grupie wiekowej uczniowie klasy 4f: Antoni Urbański, który zajął 2 miejsce oraz Hanna Walczak i Paweł Lenartowicz. Michalina Żurowska, Mikołaj Rosiak i Jan Juszczak to reprezentanci II grupy wiekowej.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych latach.

Beata Gągolińska