Wyniki konkursu „Mam Talent” 💃🎤🎻

 

W ubiegłym tygodniu w naszej szkole odbył się konkurs „Mam talent”. Uczniowie mogli zaprezentować się w trzech kategoriach: śpiew, taniec oraz gra na instrumencie. Jury, w którego skład wchodzili Pani Pedagog Anna Romanowska, współorganizatorka konkursu Pani Wioletta Masternak oraz przedstawicielka Samorząd Uczniowskiego Julia Trepka z klasy 5a, miało trudną decyzję do podjęcia. Po burzliwych obradach wyłonili następujących zwycięzców: 

Kategaria – TANIEC:

Miejsce 1. Helena Cieśla kl. 1b
Miejsce 2. Anastasiia Popovych kl. 3e
Miejsce 3. Kornelia Langa kl. 3e

Kategoria – ŚPIEW:

Miejsce 1. Liliana Gil kl. 2e
Miejsce 2. Pola Patyk kl. 1e
Miejsce 3. Liwia Juś kl. 2c

Kategoria – GRA NA INSTRUMENCIE:

Miejsce 1. Tobiasz Kwok kl. 2d
Miejsce 2. Hanna Zabłocka kl. 3b
Miejsce 3. Zuzanna Andrych kl. 2d

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok na kolejną edycję konkursu.

Nagrody dla zwyciezców ufundowała Rada Rodziców za co serdecznie dziękujemy.

Wioletta Masternak, Monika Gębarowska, Marta Miedzińska, Sylwia Medyńska