Mali historycy z Gryfina

W szkolnej auli odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu historycznego pt.,, Gryfino i okolice-moja mała ojczyzna”. Konkurs sprawdzał wiedzę dotyczącą znajomości historii naszego miasta oraz gryfińskich legend. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody, które zostały sfinansowane przez Radę Rodziców SP 3 oraz władze gminy Gryfino. Wśród zwycięzców znaleźli się:
-Lidia Martinka z klasy 4f -I miejsce
-Mikołaj Kowalski z klasy 6e –II miejsce
-Helena Górecka z klasy 5e -III miejsce
-Emilian Pieniążek i Oliwia Pierzyńska z klasy 6e-wyróżnieni
Poniżej prezentujemy zdjęcia z konkursu oraz rozdania nagród. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Zapraszamy na kolejny konkurs historyczny organizowany w naszej szkole z okazji Święta Chrztu Polski. Obędzie się on 20 kwietnia 2023 r. o godzinie 10.00 w auli.
Magdalena Gazdecka-Goślinowska