„Kapelusz Pani Wiosny” – konkurs w oddziale przedszkolnym

Pierwszy raz w przedszkolu zorganizowany został konkurs, gdzie w roli głównej wystąpił kapelusz.

Dzieci miały okazję wziąć udział w konkursie plastyczno-technicznym, gdzie liczyła się pomysłowość i nieszablonowość. Z czystym sumieniem jako organizatorzy możemy powiedzieć, że pomysły dzieci były wyśmienite, jakość i poziom wykonanych prac był naprawdę wysoki.

Jeśli można byłoby łamać zasady i regulamin konkursu każdy uczestnik zająłby pierwsze miejsce!

Niezmiernie nam miło, że konkurs cieszył się zainteresowaniem i zaangażowaniem ze strony rodziców, którzy pomogli stworzyć dzieciom prawdzie dzieła sztuki.

Przestawiamy laureatów konkursu:

Grupa dzieci 3,4-letnich

I – Dawid Nykiel

II – Paweł Bodnar

III – Pola Matula

Wyróżnienie:

Antonina Husak

Iga Kubiak

Mieszko Stasiowski

Martyna Wątrowicz

Grupa dzieci 5,6- letnich

I – Michał Kryk

II – Antonina Staszak

III – Cezary Jasiak

Wyróżnienie:

Zofia Polewka

Alena Robak

Filip Stasiowski

Nikodem Wojtaś

Dziękujemy Radzie Rodziców, która wparła finansowo konkurs, dzięki czemu możliwy był zakup atrakcyjnych nagród dla wszystkich uczestników.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Karolina Hołowczyc

Marta Pagaż