Nocny Maraton Filmowy

W piątek 21 kwietnia w auli naszej szkoły odbył się pierwszy w naszej szkole Nocny Maraton Filmowy, który przygotowali członkowie samorządu uczniowskiego razem z opiekunami.

W piątkowy wieczór  uczestnicy maratonu z zniecierpliwieniem rozłożyli materace i karimaty oraz przyniesione ze sobą ciepłe koce, śpiwory i poduszki.

Impreza była doskonałą okazją do obejrzenia ciekawych filmów, ale także do wspólnego spędzenia czasu w gronie przyjaciół i kolegów ze szkolnej ławy. Samorząd Uczniowski wybrał dla uczestników cztery interesujące filmy, o dużej wartości edukacyjnej: To nie wypanda, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć?, Valerian i miasto tysiąca planet oraz Shrek.

Podczas imprezy wszyscy doskonale się bawili i pomimo późnej pory nikomu nie chciało się spać. Był to czas rozmów, żartów oraz dobrej zabawy i nikt nie marudził, gdy po zakończeniu maratonu trzeba było posprzątać salę.