Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2023/2024

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie klas ósmych, rekrutacja do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2023/2024 rozpoczyna się 9 maja 2023 r.
Przypominam, że terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów do klas I publicznych szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych, znaleźć można na stronie: Zachodniopomorskiego Kuratora Oświatyhttp://www.kuratorium.szczecin.pl/szkoly-i-organy-prowadzace/rekrutacja/zarzadzen ie-nr-3-2023-zachodniopomorskiego-kuratora-oswiaty-z-dnia-30-stycznia-2023-r-w-sprawie-okreslenia-terminow-przeprowadzania-postepowania-rekrutacyjnego-i-postepowania-uzupelniajacego/ (załącznik nr1), Szczecin – Nabór https://nabor.pcss.pl/szczecin/szkolaponadpodstawowa/(w zakładce „DOKUMENTY”) oraz na stronach internetowych szkół ponadpodstawowych.

Szczegółowe informacje o terminach postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego znajdują się w poniższym pliku:
Terminy postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2023_2024

Poniżej załączam plik prezentacji multimedialnej, który dotyczy zasad i terminów naboru do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2023/2024:
Zasady-i-terminy-naboru-do-szkol-ponadpodstawowych 2023_2024

Natalia Gadowska
szkolny doradca zawodowy