Osiem medali w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w Lekkoatletyce

W piątek 26 maja odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych. Najlepsze lekkoatletki i lekkoatleci powiatu gryfińskiego walczyli nie tylko o medale, ale również o możliwość startu w Mistrzostwach Województwa. Dziewczęta zdobyły trzy medale. Brązowy w biegu na 600 m wywalczyła Liwia Babińska (8E), srebrny w pchnięciu kulą Gabriela Paszkiewicz (8F), a ten najcenniejszy złoty medal, premiowany awansem do Mistrzostw Województwa, zdobyła Sylwia Kaliciak (8E) w biegu na 600 m. Chłopcy spisali się odrobinę lepiej zdobywając pięć medali. Brąz wywalczył Mariusz Podsiadły (8E) w biegu na 100 m. Srebro zdobył Maciej Kowalewski (8D)w biegu na 1000 m. Złote medale wywalczyli: Kacper Stromidło (7A) w biegu na 100 m, Karol Wasilewski w biegu na 300 m, oraz sztafeta 4×100 m w składzie: Kacper Stromidło (7A), Mariusz Podsiadły (8E), Mateusz Minkwitz (8C), Aleks Jamróz (8A). W zawodach wzięli udział jeszcze: Lena Forfecka (8E), Oliwia Gralińska (8A), Natalia Grzech (8E), Valeriia Ivanova (7A), Julia Juzyszyn (8E), Nikola Klimas (7A), Sara Leśniarek (8C), Natalia Szarek (8F), Lena Szumska (8A), Zofia Szymańska (8B), Lena Wilk (8F), Amelia Wiśniewska (8F), Julia Wiśniewska (8F), Artur Baraniecki (8A), Krzysztof Chojnacki (8E), Jakub Koniczek (8D), Kamil Minkwitz (8C), Mikołaj Rosiak (8F), Filip Stachów (8D), Igor Stołecki (8F),
Reprezentacje poprowadzili Anna Pawłowska i Piotr Pawłowski