Sukces w Mistrzostwach Województwa w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

W poniedziałek 29 maja najlepsze drużyny z 21 powiatów wzięły udział w rywalizacji o Tytuł Mistrza Województwa Zachodniopomorskiego. W tym doborowym towarzystwie znalazły się obie nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców. Są to zawody drużynowe, więc trzeba „skompletować” równą drużynę, która składa się z co najmniej 12 osób. Każda zawodniczka lub zawodnik startując w swojej konkurencji „pracuje” na punkty dla zespołu. Tym razem to lekkoatleci spisali się rewelacyjnie stając na najniższym stopniu podium zdobywając brązowe medale – Wielkie Gratulacje! Brązowi medaliści Mistrzostw Województwa: Kacper Adadyński 8F, Artur Baraniecki 8C, Krzysztof Chojnacki 8E, Aleks Jamróz 8A, Jakub Koniczek 8D, Maciej Kowalewski 8D, Kamil Minkwitz 8C, Mateusz Minkwitz 8C, Mariusz Podsiadły 8E, Bartosz Prokowski 8F, Mikołaj Rosiak 8F, Filip Stachów 8D, Karol Wasilewski 8F. Dziewczęta nie zdobyły medalu, ale mogą uznać swój występ za bardzo udany. Zajmując 6 miejsce w rywalizacji najlepszych drużyn lekkoatletycznych województwa to dobry wynik – Gratulacje! Skład dziewcząt: ValerIia Ivanova 7A, Nikola Klimas 7A, Oliwia Gralińska 8A, Lena Szumska 8A, Sara Leśniarek 8B, Zofia Szymańska 8B, Karolina Góra 8D, Natalia Grzech 8E, Sylwia Kaliciak 8E, Liwia Babińska 8E, Gabriela Paszkiewicz 8F, Natalia Szarek 8F, Zofia Mastalska 8F, Amelia Wiśniewska 8F, Julia Wiśniewska 8F, Julia Juzyszyn 8E.
Drużyny poprowadziły Anna Pawłowska i Małgorzata Stefańska.