Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza

Ośrodek Pomocy Społecznej zamierza zrealizować zajęcia profilaktyczno – edukacyjne z zakresu uzależnień behawioralnych skierowanych do osób dorosłych. Zajęcia zostaną zorganizowane w Gryfińskim Domu Kultury w drugiej połowie października bądź na początku listopada.W przypadku, gdy będziecie Państwo zainteresowani uczestnictwem w spotkaniu prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny do dnia 29 września 2023 roku. – Zespół Profilaktyki Uzależnień i Przeciwdziałaniu Przemocy, tel. 91 416 25 27 wew. 131, 132 bądź 136. Osoby, które zadeklarują chęć uczestnictwa w zajęciach zostaną powiadomione telefonicznie o dokładnym terminie spotkania.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Agnieszka Kraśniak

Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie

Zespół Profilaktyki Uzależnień i Przeciwdziałaniu Przemocy

tel. 91 416 25 27 wew. 131