Świetny początek szkolnych lekkoatletów

W minioną środę w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyła się Powiatowa Szkolna Liga Lekkoatletyczna. Reprezentacje naszej szkoły podeszły do nich bardzo profesjonalnie i ambicjonalnie. Zawodnicy dali z siebie wszystko, dzięki czemu osiągnęli wysokie wyniki w rywalizacjach. Po podsumowaniu wyników chłopcy uplasowali się na I miejscu, dzięki czemu awansowali do zawodów na szczeblu wojewódzkim, natomiast dziewczęta zajęły II miejsce. Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!

Skład drużyny dziewcząt pod opieką Kamili Galus: Andrych Martyna 7a, Skrzyniarz Karolina 7a, Szkudlar Magdalena 7a, Bednarczyk Zofia 7c, Burdzy Marta 7c, Grabusińska Olga 7c, Miler Julia 7c, Mumot Emilia 7c, Stawicka Aleksandra 7c, Pierzyńska Oliwia 7d, Zarzycka Victoria 7d, Bator Zuzanna 7d, Luty Oliwia 7d, Damięcka Amelia 8a, Klimas Nikola 8a, Maziar Mariia 8a.

Skład drużyny chłopców pod opieką Małgorzaty Hasse: Kadłubek Stanisław 7a, Kurzydlak Adrian 7a, Pawlik Mateusz 7a, Szkudlar Tomasz 7a, Zieliński Krzysztof 7a, Ślusarczyk Oliwier 7d, Bianchi Marco 7e, Kowalski Wiktor 7e, Lewandowski Jakub 7e, Zamolski Franciszek 7e, Podworski Juliusz 8a, Stromidło Kacper 8a.