Awans piłkarek do Mistrzostw Powiatu

Z wielką radością informujemy, że nasze zdolne i waleczne piłkarki nożne  we wtorek 17 października wywalczyły po pięknej i brawurowej grze awans do Mistrzostw Powiatu. Zarówno młodsze jak i starsze piłkarki w pojedynkach z SP 1 górowały wygrywając odpowiednio 6:3 i 3:0. Brawo dziewczyny, gratulujemy!!!

Skład młodszych piłkarek prowadzony przez Kamilę Galus: Alicja Otto 6c, Nadia Sędziak 6b, Wiktoria Grzegorska, Nikola Bartocha 6b, Maja Golisowicz 6b  Maja Cecot 5d, Aleksandra Magdziak 5d, Nadia Gnap 5d, Laura Galus 5g, Aniela Zalewska 5c.

Skład starszych piłkarek prowadzony przez Małgorzatę Stefańską: Julia Sokołowska 8a, Martyna Andrych 7a, Magdalena Szkudlar 7a, Wiktoria Stolarz 7b, Marta Burdzy 7c, Victoria Zarzycka 7d, Arleta Czyżak 7d, Hanna Cieśla 7e, Zuzanna Bator 7e, Oliwia Luty 7e.