Złote medale w Mistrzostwach Województwa naszych młodych lekkoatletek

W piątek 20 października na obiektach sportowych Centrum Sportu i Rekreacji w Gryfinie odbył się Finał Wojewódzki w Sztafetowych Biegów Przełajowych. Do zawodów zakwalifikowały się dwie drużyny z naszej szkoły. Świetnie zaprezentowały się dziewczęta w kategorii Igrzysk Dzieci. Każda z naszych lekkoatletek na sześciu zmianach pobiegła rewelacyjnie! Dziewczyny cały czas kontrolowały rywalizację kończąc każdą zmianę na pierwszym miejscu! To miejsce wywalczone z klasą godną Mistrzyń Województwa! To wspaniały sukces młodych lekkoatletek, tym bardziej cieszy to, że aż cztery z nich jest o rok młodsza i są z klasy sportowej. Praca trenerki Anny Pawłowskiej przynosi wymierne efekty – BRAWO!

Mistrzynie Województwa Zachodniopomorskiego pobiegły w składzie:

Alicja Czyleko 5G, Milena Droźdźiel 5G, Julia Grzegorska 5G, Oliwia Mizińska 5G, Nikola Bartocha 6B, Wiktoria Grzegorska 6B, Alicja Otto 6C.

Chłopcy do rywalizacji w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej przystąpili w bardzo trudnych warunkach pogodowych, padał deszcz. Swoje zmagania ostatecznie zakończyli na 14 miejscu z 21 uprawnionych zespołów. Skład drużyny: Stanisław Kadłubek 7A, Mateusz Pawlik 7A, Krzysztof Zieliński 7A, Marco Bianchi 7E, Jakub Lewandowski 7E, Emilian Pieniążek 7E, Franciszek Zamolski 7E.