„Tup, tup, tupie jeż”- zajęcia edukacyjne w oddziale przedszkolnym

15 listopada w naszym oddziale przedszkolnym gościliśmy panią Urszulę Czapiewską – pracownika Nadleśnictwa Gryfino. Pani leśnik opowiadała dzieciom o pewnym małym zwierzątku, które jest objęte ochroną – jeżu. Z opowiadania pani leśnik dowiedzieliśmy się: co jeże lubią jeść, jak spędzają zimę, ile mają kolców, jak wyglądają, kiedy są małe. Pani Ula swoje opowiadanie ilustrowała prezentacją oraz różnorodnymi pomocami dydaktycznymi m.in. maskotkami zwierząt. Dzieci z zainteresowaniem słuchały gościa. Na koniec spotkania pani leśnik przekazała wychowawcom gry, które umilą dzieciom czas wolny.W nagrodę za czynny udział w zajęciach wszystkie przedszkolaki otrzymały upominki. W ramach podziękowania za bardzo pouczające zajęcia, dzieci ofiarowały książeczki z własnoręcznie wykonanymi rysunkami, przedstawiającymi las.

Wychowawcy grup