Eliminacje Rejonowe w Unihokeju

W poniedziałek 13 listopada i w środę 15 listopada odbyły się Rejonowe Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeja. Udział w nich wzięły cztery drużyny z naszej szkoły. Każda z nich na boisku pokazała wolę walki, zaangażowanie i spore umiejętności gry w unihokeja. Trzem drużynom udało się awansować do kolejnego etapu rozgrywek. Dziękujemy wszystkim reprezentantom za dostarczenie sportowych emocji i życzymy sukcesów w dalszych rozgrywkach.

Drużyna dziewcząt prowadzona przez Małgorzatę Stefańską z awansem z drugiego miejsca do rozgrywek powiatowych: Nikola Bartocha 6b, Maja Golisowicz 6b, Alicja Otto 6c, Wiktoria Grzegorska 6c, Helena Górecka 6e, Laura Galus 5g, Aleksandra Karbowska 5g, Oliwia Mizińska 5g.

 

Drużyna chłopców prowadzona przez Małgorzatę Hasse, która zajęła drugie miejsce w rejonieAntoni Chmielewski  6e, Filip Serafin 6c, Patryk Gólcz 6c, Maciej Kwiecień Izdebski 6d, Filip Plis 6d, Wiktor Miliński 5c. 

Drużyna dziewcząt prowadzona przez Kamilę Galus z awansem z pierwszego miejsca do rozgrywek powiatowych: Julia Sokołowska 8a, Jagoda Podworska 8a, Martyna Andrych 7a, Marta Burdzy 7c, Victoria Zarzycka 7d, Arleta Czyżak 7d, Oliwia Pierzyńska 7d, Oliwia Luty 7e, Hanna Cieśla 7e, Zuzanna Bator 7e.

Drużyna chłopców prowadzona przez Małgorzatę Hasse z awansem z drugiego miejsca do rozgrywek powiatowych: Stanisław Kadłubek 7a, Mateusz Pawlik 7a, Marco Bianchi 7e, Mikołaj Kowalski 7e, Jakub Lewandowski 7e, Wiktor Młyńczyk 7e, Emilian Pieniążek 7e, Franciszek Zamolski 7e.