DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 24.11.2023r. przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim pluszowym przyjacielem. Można było zobaczyć misie małe, średnie i duże w różnych kolorach. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię ich święta; wspólnie bawiły się przy misiowych piosenkach. Brały udział w różnych zabawach ruchowych, konkursach, quizach, zgadywankach.

Dzień Pluszowego Misia w naszym oddziale przedszkolnym przyniósł dzieciom wiele radości, uśmiechu i świetnej zabawy.

Dzieci były szczęśliwe, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom z grupy.

 

Wychowawcy grup przedszkolnych