II i III miejsce w powiecie

29 listopada rozegrane zostały zawody Igrzysk młodzieży Szkolnej w Unihokeja na poziomie powiatu. Pomimo zaciętej walki i zaangażowania nasze drużyny zdobyły II i III miejsce, co niestety nie pozwoliło na awans do kolejnych etapów rozgrywek. Mimo to gratulujemy uzyskanych wyników naszym reprezentantom.

Drużyna chłopców prowadzonej przez Małgorzatę Hasse, która zajęła II miejsce: Stanisław Kadłubek 7a, Krzysztof Zieliński 7a, Filip Rozworski 7c, Jakub Lewandowski 7e, Franciszek Zamolski 7e, Wiktor Młyńczyk 7e, Emilian Pieniążek 7e, Mikołaj Kowalski 7e

Drużyna dziewcząt prowadzona przez Kamilę Galus, która zdobyła III miejsce: Jagoda Podworska 8a, Martyna Andrych 7a, Marta Burdzy 7c, Arleta Czyżak 7d, Victoria Zarzycka 7d, Oliwia Pierzyńska 7e, Oliwia Luty 7e, Hanna Cieśla 7e