Warsztaty bożonarodzeniowe w grupie Żabki

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Kolorowe lampki, przystrojona choinka są oznaką długo wyczekiwanych Świąt. W naszym przedszkolu również zagościła świąteczna atmosfera, zorganizowaliśmy warsztaty bożonarodzeniowe, na które zaprosiliśmy rodziców.

14 grudnia nasza sala zamieniła się na moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Celem warsztatów było rozbudzanie aktywności dzieci i rodziców, odczuwanie więzi emocjonalnej z członkami rodziny i przywiązania do najbliższych.

W rodzinnej atmosferze, powstały niepowtarzalne dekoracje świąteczne. Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali piękne choinki sensoryczne oraz kartki świąteczne. Prace charakteryzowały się wielką pomysłowością, kreatywnością i dbałością o szczegóły.

Zorganizowane warsztaty były niezwykle radosnym przeżyciem i przeniosły wszystkich w nastrój oczekiwania na utęsknione święta. Dzieci wspólnie z wychowawcami przygotowały i zaprezentowały piosenkę świąteczną, która rozproszyła magię świąt w sali przedszkolnej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, zaangażowanie i wspaniale spędzony czas.

 

Wychowawcy grupy