„Poeci dzieciom”- konkurs recytatorski w oddziale przedszkolnym

Na początku grudnia w oddziale przedszkolnym odbył się konkurs recytatorski „Poeci dzieciom”. Głównymi celami konkursu była popularyzacja literatury dziecięcej oraz rozwijanie predyspozycji i talentu recytatorskiego dzieci w wieku przedszkolnym. Konkurs skierowany był do 5 i 6 latków. Ogółem w konkursie udział wzięło 7 dzieci. Podczas występów przedszkolaki wspaniale zaprezentowały się w znanych i mniej znanych wierszach o tematyce zimowej. Udział w konkurs dostarczył dzieciom wielu wrażeń i przeżyć. Za piękną recytację uczestnicy otrzymali dyplomy pamiątkowe oraz nagrody, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców.

 

Laureaci konkursu:

  1. Aleks Sikora
  2. Dawid Nykiel
  3. Mieszko Stasiowski

Wyróżnienia:

  1. Pola Matula
  2. Filip Stasiowski
  3. Nadia Kaczor
  4. Iga Kubiak

 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

 

Organizatorzy:

Agnieszka Pomykała

Marta Pagaż