Warsztaty bożonarodzeniowe w grupie „Motylki”

W środowe popołudnie 13 grudnia 2023r. dzieci z grupy przedszkolnej „Motylki” wraz ze swoimi rodzicami spotkały się na warsztatach plastycznych, których tematem były ozdoby choinkowe.

Głównym celem zajęć było rozwijanie uzdolnień i zainteresowań artystycznych, jak również uaktywnienie sfery emocjonalno – społecznej najmłodszych.

Dzieci wspólnie z rodzicami wykonały na warsztatach: kartkę świąteczną, choinkę sensoryczną oraz bombkę. „Motylki” powitały rodziców piosenką o Mikołaju, a potem wszyscy z ochotą przystąpili do pracy.

Podczas zajęć dzieci wykazały się kreatywnością oraz wyobraźnią. Ich prace były barwne, bogate w szczegóły i niepowtarzalne.

Spotkanie dzieci, rodziców i wychowawców było pracowite i twórcze. Warsztaty przebiegały w miłej atmosferze. Najmłodsi wraz z bliskimi z dumą prezentowali swoje dzieła podczas wspólnej fotografii.

Wychowawcy grupy