Mistrzowie i wicemistrzynie Powiatu w Piłce Ręcznej

W minioną środę i czwartek chłopcy i dziewczęta reprezentowały naszą szkołę na Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej. Drużyna chłopców po pokonaniu wszystkich przeciwnych drużyn została Mistrzem Powiatu i zakwalifikowała się do ćwierćfinału mistrzostw województwa. Dziewczęta po rozegraniu czterech meczy uplasowały się na II miejscu w powiecie, co niestety nie dało im awansu do dalszych rozgrywek. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za walkę i gratulujemy sukcesów.

Skład drużyny Mistrzów prowadzonej przez Piotra Pawłowskiego: Szymon Rumiński 6a, Stanisław Kadłubek 7a, Mateusz Pawlik 7a, Tomasz Szkudlar 7a, Mikołaj Kowalski 7e, Jakub Lewandowski 7e, Franciszek Zamolski 7e, Jakub Kakuła 8a, Kacper Stromidło 8a, Denis Wach 8a

Skład drużyny Wicemistrzyń prowadzonej przez Kamilę Galus: Martyna Andrych 7a, Marta Burdzy 7c, Victoria Zarzycka 7d, Oliwia Pierzyńska 7d, Hanna Horniak 7d, Nela Nadolska 7d, Oliwia Leszczyńska 7d, Oliwia Luty 7e, Hanna Cieśla 7e, Zuzanna Bator 7e