Koncert kolęd i piosenek świątecznych

W naszej Szkole odbył się Koncert Kolęd i Piosenek Świątecznych. Podczas koncertu zostały zaprezentowane kolędy i pastorałki w języku niemieckim: ,,Stille Nacht”, ,,O Tannenbaum”, ,,Kling Glöckchen”, ,,Morgen kommt der Weihnachtsmann” i ,,Bald kommt der Weihnachtsmann” oraz kolędy i piosenki świąteczne w języku angielskim: ,,Jungle Bells” i ,,Santa Claus is coming to town”.

Mogliśmy również usłyszeć najpiękniejsze kolędy polskie, które zostały wykonane przez naszych uczniów na różnych instrumentach muzycznych.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w koncercie.

Dziękujemy również Paniom Wychowawczyniom klas: 1 f, 2 b, 2 e, 3 a, 3 b, 3 d oraz Rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci.

 

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

 

A. Mikłaszewska

P. Kwok

K. Hołownia