Dobra passa podtrzymana – kolejny Tytuł Mistrzyń Powiatu w koszykówce dziewcząt

Maratonu koszykarskiego ciąg dalszy. We wtorek 27 lutego przyjechały do nas najlepsze drużyny dziewcząt z klas VII i VIII z powiatu gryfińskiego. O złote medale zagrały reprezentacje: SP nr 2 Gryfino, SP Krzywin, SP Mieszkowice i SP nr 3 Gryfino. Nasze koszykarki zagrały na swoim dobrym poziomie. W pierwszym spotkaniu półfinałowym dość wysoko pokonały dziewczęta z SP Krzywin. Oczywiście, jak zwykle w finale zagraliśmy z reprezentacją Mieszkowic, która zawsze jest groźna i gra świetną koszykówkę. Nasze zawodniczki kontrolowały jednak mecz od początku do końca utrzymując przewagę punktową. Wygrana dająca naszej szkole kolejny tytuł Mistrzyń Powiatu. Koszykarki podtrzymały trwającą już od kilku lat passę zdobywania złotych medali, tytułu Mistrzyń Powiatu i awansu do rozgrywek wojewódzkich. Wielkie brawa i gratulacje! Drużynę przygotował i poprowadził Dariusz Żołnowski.

Skład naszych złotek:
Emilia Mumot 7C, Wiktoria Stolarz 7B, Julia Kontor 7B, Kateryna Shumakova 7B, Victoria Zarzycka 7D, Martyna Andrych 7A, Julia Sokołowska 8A, Mariia Maziar 8A, Amelia Pełka 8A, Amelia Damięcka 8A.

Wyniki meczów:
SP nr 3 Gryfino – SP Krzywin 32 : 12
SP nr 3 Gryfino – SP Mieszkowice 23 : 17