Koszykarze również zdobyli złote medale Mistrzostw Powiatu

W środę 28 lutego chłopcy z roczników 2009-2010 zagrali w turnieju o tytuł Mistrza Powiatu. W zawodach wzięły udział trzy drużyny: SP Banie, SP Moryń i SP nr 3 Gryfino. Przed rozgrywkami liczyliśmy na dobrą postawę naszych koszykarzy. Nie zawiedliśmy się – chłopcy zagrali na swoim dobrym poziomie. W obu meczach kontrolowali grę od pierwszej do ostatniej kwarty wygrywając z wyraźną przewagą punktową. Gratulacje za zdobycie tytułu Mistrza Powiatu, złotych medali i awansu do ćwierćfinałów Mistrzostw Województwa.

Reprezentację chłopców przygotował i poprowadził Piotr Pawłowski w składzie: Wiktor Judziński 7A, Stanisław Kadłubek 7A, Adrian Kurzydlak 7A, Petro Matsopa 7A, Damian Mielewczyk 7A, Bartosz Muc 7A, Jarosław Olszański 7A, Mateusz Pawlik 7A, Pascal Sawaryn 7A, Jakub Wojciechowski 7A, Filip Lewandowski 7E, Jakub Lewandowski 7E, Franciszek Zamolski 7E.
Wyniki meczów:
SP nr 3 Gryfino – SP Banie 33 : 17
SP nr 3 Gryfino – SP Moryń 53 : 30