„Tajemnice Pszczół”- warsztaty w oddziale przedszkolnym

15 lutego w oddziale przedszkolnym odbyły się warsztaty pt. „Tajemnice Pszczół”. W trakcie warsztatów dzieci poszerzyły swoją wiedzę na temat pszczół oraz pracy pszczelarza. Zobaczyły jak wygląda ul od środka, a także narzędzia, którymi posługuje się pszczelarz podczas produkcji miodu. Nie lada atrakcją dla dzieci była możliwość samodzielnego wykonania świecy z wosku pszczelego oraz degustacja różnego rodzaju miodów. Warsztaty urozmaiciła wizyta Mai, bohaterki popularnej bajki dla dzieci. Wraz z Mają dzieci zatańczyły taniec pszczółek, zebrały kwiatki oraz nektar. Na zakończenie warsztatów każdy przedszkolak otrzymał dyplom, miodek oraz wykonaną przez siebie świeczkę. Warsztaty na długo pozostaną w pamięci naszych podopiecznych, a pszczółka Maja odtąd, będzie kojarzyć się im nie tylko z bajką, ale także z super zabawą.

Wychowawcy grup