Konkurs recytatorski klas 1-3

27 lutego 2024 roku odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I-III. Do artystycznych zmagań przystąpiło czternastu uczniów, wyłonionych podczas eliminacji klasowych.

Konkurs przebiegał w serdecznej i miłej atmosferze. Występom dzieci towarzyszyły wielkie emocje. Wybór laureatów był niełatwy, ponieważ wszyscy uczestnicy prezentowali wysoki poziom. Zmagania z trudną sztuką recytacji oceniała Komisja Konkursowa w składzie: Marta Miedzińska, Magdalena Rujner, Katarzyna Krakowska.

Na podium stanęli:

I miejsce – Tola Baszak z klasy 2b i Antonina Bączkiewicz z klasy 2f;

II miejsce – Wiktoria Pisula z klasy 3d;

III miejsce – Vincent Mazur z klasy 2a.

Laureaci konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Wszystkim uczestnikom zostały wręczone dyplomy pamiątkowe.

Uczestnikom gratulujemy talentu artystycznego. Dziękujemy za udział w konkursie i dzieleniem się pięknem poezji.

Zmagania uczestników można obejrzeć na portalu YouTube: https://youtu.be/dnGiBsAUtk4.

Tola, Antosia, Wiktoria i Vincent przeszli do kolejnego etapu Konkursu Recytatorskiego i będą reprezentować naszą szkołę w Miejsko – Gminnym Konkursie Recytatorskim 9 marca 2024 roku.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

Organizatorzy:

Katarzyna Krakowska