Starsi koszykarze na dziewiątym miejscu w województwie

W poniedziałek koszykarze z roczników 2009-2010 zagrali w turnieju ćwierćfinałowym w ramach Mistrzostw Województwa. W zawodach wzięły udział cztery drużyny – Mistrzowie Powiatów – szczecińskiego, polickiego, myśliborskiego i gryfińskiego. Chłopcy zagrali dobre mecze. Niestety siła była po stronie przeciwników. Wszystkie spotkania były dość wyrównane jednak chłopcom w dwóch meczach zabrakło troszkę chłodnej głowy. Przegrane dwa spotkania i jedno wygrane. Te wyniki plasują naszą drużynę koszykarską na dziewiątym miejscu w województwie. To dobry wynik – Gratulacje!
Reprezentację chłopców przygotował i poprowadził Piotr Pawłowski w składzie (wymienieni są również kibice, którzy świetnie wspierali grających koszykarzy!): Wiktor Judziński 7A, Stanisław Kadłubek 7A, Adrian Kurzydlak 7A, Petro Matsopa 7A, Damian Mielewczyk 7A, Bartosz Muc 7A, Jarosław Olszański 7A, Mateusz Pawlik 7A, Pascal Sawaryn 7A, Jakub Wojciechowski 7A, Krystian Szmaja 7A, Filip Lewandowski 7E, Jakub Lewandowski 7E, Franciszek Zamolski 7E, Marco Bianchi 7E, Oliwier Ślusarczyk 7D, Szymon Januszewski 7A, Patryk Puszka 6B, Antoni Chmielewski 6E.