Dziewiąte miejsce w województwie młodych piłkarzy ręcznych

W czwartek nasi młodzi piłkarze ręczni udali się do Barlinka. W dużej hali sportowej przy Szkole nr 1 odbył się turniej eliminacyjny do Półfinałów Mistrzostw Województwa. W zawodach wzięły udział cztery najlepsze drużyny z powiatów. Gospodarze SP nr 1 Barlinek, SP z OI Pyrzyce, SP nr 71 Szczecin i SP nr 3 Gryfino. To rozgrywki głównie dla klas szóstych , a nasza reprezentacja składała się przede wszystkim z chłopców klas piątych. W dwóch meczach nasi zawodnicy ulegli przed siłą rywali – oba przegrane. W jednym meczu pokazali lepsze wyszkolenie techniczne, co dało dość wysoką wygraną. Trzecie miejsce w turnieju i nasi młodzi piłkarze ręczni zostali sklasyfikowani na dziewiątym miejscu w województwie!
Drużyna przygotowana i poprowadzona przez Grzegorza Gniazdowskiego zagrała w składzie:
Łukasz Glajc 6B, Maksymilian Niwa 6B, Nowak Alan 6B, Filip Trzetrzyński 5G, Tomasz Nowak 5G, Marcel Dąbkowski 6A, Igor Dąbrowski 5G, Aleksander Wąsik 5G, Stefan Ból 5G, Maksymilian Piechocki 5G, Kamil Pokorski 5G, Karol Wójcik 6 A, Daniel Rembecki 6A, Stanisław Suchecki 6D, Stanisław Kruk 4F, Władysław Sadłowski 5G.