Drużyna unihokeistek na dziewiątym miejscu w województwie

W poniedziałek 11 marca reprezentacja dziewcząt w unihokeju wzięła udział w turnieju Ćwierćfinałowym Mistrzostw Województwa. W zawodach wzięły udział cztery drużyny – mistrzowie powiatów: myśliborskiego (SP Sarbinowo), szczecińskiego (SP nr 41 Szczecin), pyrzyckiego (SP Kłodzino) i gryfińskiego (SP nr 3 Gryfino). Dziewczęta, po ambitnej grze w każdym spotkaniu, zajęły trzecie miejsce – dwa mecze przegrane i jeden wygrany. Nasza reprezentacja została ostatecznie sklasyfikowana na dziewiątym miejscu w województwie. Brawo!
Drużynę poprowadziła Małgorzata Stefańska.
Skład reprezentacji: Alicja Czyleko 5G, Laura Galus 5G, Aleksandra Karbowska 5G, Oliwia Mizińska 5G, Nikola Bartocha 6B, Maja Golisowicz 6B, Wiktoria Grzegorska 6B, Alicja Otto 6C.