Żabki i Motylki odwiedzają Kino Gryf w Gryfinie

11 marca przedszkolaki – Motylki i Żabki – wybrały się wraz z wychowawcami do Kina Gryf w Gryfinie na bajkę animowaną pt.: „Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele.” Bajka opowiada o zbliżającej się wielkiej burzy do Wyspy Puffinów, w tym czasie w tajemniczych okolicznościach znika ostanie jajo. Oona wraz z przyjaciółmi postanawiają odnaleźć jajo i bezpiecznie sprowadzić je do domu.

 Bohaterowie bajki zostali przedstawieni w interesujący sposób, symbolizują różne charaktery i zachowania, które mogą być bliskie dzieciom.

Wyjście do kina miało na celu integrację, wspólne spędzenie czasu w wesołej atmosferze, wdrażanie zasad kulturalnego zachowania oraz kształtowanie wrażliwości estetycznej.

Wszyscy pełni wrażeń, w doskonałych humorach wróciliśmy do oddziału przedszkolnego.

Wychowawcy grup