Pływaczki blisko medalu w Mistrzostwach Województwa

W poniedziałek 25 marca w dość daleką podróż do Szczecinka udały się dwie reprezentacje w pływaniu drużynowym. W basenie „AQUA-TUR” odbył się Finał Mistrzostw Województwa w Pływaniu Drużynowym Szkół Podstawowych. W doborowym towarzystwie świetnie wypadła reprezentacja dziewcząt. Pływaczki zajęły miejsce tuż za podium – czwarte! Dziewczęta popłynęły w składzie: Julia Świeboda 6F, Julia Grabowska 4E, Pola Podsiadły 4A, Adriana Kozieł 5A, Alicja Dubicka 5A, Nadia Gnap 6D.
Chłopcy zakończyli zawody na dziesiątym miejscu. Wystartowali w składzie: Maksymilian Plombon 6D, Filip Serafin 6C, Olaf Kondratowicz 6B, Bartosz Klisowski 3C, Dawid Mężyński 5G, Vadym Zhovtaliuk 3A. Wielkie brawa dla obu drużyn!
Reprezentacje poprowadziły Małgorzata Hasse i Małgorzata Stefańska.