Koszykarki dziewiąte w województwie

We wtorek 26 marca koszykarki z klas VII i VIII zagrały w turnieju ćwierćfinałowym w ramach Mistrzostw Województwa. W zawodach wzięły udział cztery drużyny: SP nr 56 Szczecin, SP nr 3 Myślibórz, SP Lipiany, SP nr 3 Gryfino. Dziewczęta w pierwszym meczu wysoko pokonały rywalki z Lipian (36:8), jednak to wszystko na co nas było stać. W meczu z Myśliborzem zabrakło skuteczności a drużyna ze Szczecina była poza naszym zasięgiem. Koszykarki nie awansowały do dalszych rozgrywek, jednak nie mają powodu do żalu. Wręcz przeciwnie zagrały koszykówkę na dobrym poziomie z wieloma świetnymi akcjami. Jesteśmy dziewiątą drużyną w województwie!
Drużynę przygotował i poprowadził Dariusz Żołnowski w składzie: Martyna Andrych 7A, Wiktoria Stolarz 7B, Kateryna Shumakova 7B, Aleksandra Stawicka 7C, Emilia Mumot 7C, Victoria Zarzycka 7D, Julia Sokołowska 8A, Mariia Maziar 8A, Amelia Pełka 8A, Amelia Damięcka 8A, Nikola Klimas 8A, Olivia Bugaj 8A.