„W świecie komiksów”

23 maja 2024 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbył się finał konkursu plastycznego pt. „W świecie komiksów”.

Celem konkursu było rozbudzenie u dzieci i młodzieży wyobraźni, możliwość zaprezentowania zdolności plastycznych, propagowanie czytelnictwa oraz aktywne i kreatywne spędzanie czasu wolnego beż używek i przemocy. Zadanie uczestników polegało na wykonaniu jednej pracy plastycznej inspirowanej komiksem np. „Tytus, Romek i Atomek”, „Koziołek Matołek”, „Strenger Things” czy „Thorgal”.

W konkursie brało udział ponad 160 prac. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w kategorii:

Uczniowie Szkół Podstawowych, klasy 7-8

I miejsce zdobyła Martyna Król, a miejsce IIOliwia Barczyńska.

Opiekę artystyczną nad zwyciężczyniami sprawowała niezastąpiona pani Ella Stasiak.

Gratulujemy dziewczętom i mentorce 🙂