Ogłoszenie wyników 2. edycji konkursu „Moja szkoła – moje miejsce” – „Mój najlepszy dzień w szkole”

W tym roku szkolnym konkurs „Moja szkoła – moje miejsce” odbył się pod hasłem „Mój najlepszy dzień w szkole”.

W pracach naszych uczniów pojawiały się takie wyjątkowe dni jak urodziny, wygrane w konkursach, wycieczki klasowe, wydarzenia szkolne, np. Dzień Sportu czy spotkanie z alpakami. Uczniowie doceniają także codzienne chwile spędzone w szkole takie jak lekcje, zabawy podczas przerw, czas spędzony z kolegami i koleżankami.

Dziękujemy naszym uczniom za podzielenie się tymi szczególnymi wspomnieniami ze szkolnej rzeczywistości. Cieszymy się, że po raz kolejny pokazaliście, że szkoła to nie tylko zadania i oceny, ale także tworzenie przyjemnych i niezapomnianych wspomnień.

Miło nam poinformować, że w konkursie Moja szkoła – moje miejsce” nagrodzeni zostali:

– Martyna Król (z klasy 6a) za profesjonalny komiks z wyjątkowym przesłaniem,

– Eden Sawicki (z klasy 2e) za piękną, pomysłową i pełną zaangażowania pracę.

Dodatkowo wyróżnienia otrzymują: Nela Popławska (z klasy 1c), Weronika Kupkowska (z klasy 1c) oraz Antonina Derenowska (z klasy 2d).

Gratulujemy!

Zdobyte nagrody i dyplomy wywołały szerokie uśmiechy, a cała klasa nagrodziła brawami nagrodzonych. Oby to był jeden z najlepszych dni w szkole! Za pomoc w zakupie nagród dziękujemy Radzie Rodziców.

Zapraszamy do obejrzenia galerii prac konkursowych.

Aleksandra Dzika
Marta Miedzińska