Sukces naszego ucznia

W dniu 10 grudnia 2021r. uczeń naszej szkoły Mikołaj Rosiak odebrał z rąk pani Natalii Korkuś z Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Gryfinie nagrodę za wyróżnienie w konkursie „Foto Pamiątka z aktywnych wakacji”. Konkurs był organizowany przez Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie, w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2021” i skierowany do uczniów w wieku 11-14 lat z województwa zachodniopomorskiego. Na konkurs wpłynęło 75 prac. Zostały przyznane 3 nagrody i 4 wyróżnienia. Mikołaj był jedynym przedstawicielem naszego powiatu wśród nagrodzonych.

Na zdjęciu jest z bratem Krzysztofem, który również był uczniem naszej szkoły. Obaj chętnie wędkują, a pasją do wędkowania zaraził ich dziadek.