Siódme miejsce w województwie młodych koszykarzy.

Po udanym turnieju w poprzednim tygodniu reprezentacja chłopców, w poniedziałek 11 kwietnia, wyjechała do Stargardu. Odbył się tam Turniej Półfinałowy Mistrzostw Województwa w Koszykówce Chłopców w Ramach Igrzysk Dzieci. W tych zawodach musieliśmy uznać lepsze wyszkolenie i skuteczność rywali. Dwa mecze – pierwszy z SP nr 3 Stargard i drugi z SP Kalisz Pomorski i niestety oba przegrane. Mimo tych porażek, nasi młodzi koszykarze i tak zaliczyli w tym roku szkolnym świetne występy. Ostatecznie jesteśmy sklasyfikowani na siódmym miejscu w województwie – Gratulacje!
Drużyna zagrała pod opieką Dariusza Żołnowskiego w składzie: Mateusz Olechnowski 7E, Miłosz Korczyński 7E, Szymon Fojut 7E, Jakub Tabisz 7E, Igor Stołecki 7F, Karol Wasilewski 7F, Denis Wach 6A, Jakub Kakuła 6A, Stanisław Kadłubek 5A, Wiktor Kowalski 5E, Jakub Lewandowski 5E.