Wielkanoc w świetlicy

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Jest to radosny czas pełen wiary, nadziei i miłości. Podczas zajęć edukacyjnych w świetlicy szkolnej uczniowie mieli okazję porozmawiać o zwyczajach i tradycjach związanych z nadchodzącymi świętami. Najwięcej radości sprawiły dzieciom zajęcia plastyczno- techniczne, podczas których wykonywały wielkanocne ozdoby. Uczniowie rozwijali swoje zdolności plastyczne, manualne oraz kreatywne. Cała twórczość została zaprezentowana w salach obu świetlic.

 

 

Nauczyciele świetlicy zorganizowali konkurs na najładniejszą pracę wielkanocną wykonaną dowolna techniką. Wszystkie prace były samodzielne, dlatego też każda praca została nagrodzona.

Drodzy Rodzice i Wychowankowie życzymy Wam, aby zbliżające się święta Wielkanocne przyniosły dobre zdrowie, radość, pokój oraz wiarę w serdeczność i życzliwość drugiego człowieka.

Wesołego Alleluja

Życzą nauczyciele świetlicy szkolnej.