Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2022/2023

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie klas ósmych !

Przypominam, że terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów do klas I publicznych szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych, znaleźć można na stronie: Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty http://www.kuratorium.szczecin.pl/szkoly-i-organy-prowadzace/rekrutacja/terminy-przeprowadzania-postepowania-rekrutacyjnego-i-postepowania-uzupelniajacego-w-tym-terminy-skladania-dokumentow-do-publicznych-szkol-podstawowych-dla-doroslych-klas-i-publicznych-szkol-ponadp/ , nabor.szczecin.pcss.pl oraz na stronach internetowych szkół ponadpodstawowych.

Poniżej załączam plik prezentacji multimedialnej, który dotyczy zasad i terminów naboru do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2022/2023:

Zasady i terminy naboru do szkół ponadpodstawowych

Natalia Gadowska 

szkolny doradca zawodowy