ZWROT KSIĄŻEK do biblioteki szkolnej

DROGI CZYTELNIKU!

• W bieżącym roku szkolnym książki wypożyczane będą tylko do 1 czerwca (środa).
    Po tym terminie nie będziesz mógł wypożyczyć książek do domu, ale zapraszamy wszystkich pasjonatów czytania do korzystania
    z czytelni.
  • Do 10 czerwca 2022r. (piątek) należy zwrócić do biblioteki wszystkie wypożyczone książki.
    UWAGA! Wyjątek stanowią podręczniki szkolne.
  • Jeśli chcesz poczytać książkę w czasie wakacji, przyjdź do biblioteki od środy 15 czerwca do środy 22 czerwca
    w godzinach 8.00 – 14.00. Na okres wakacji letnich możesz wypożyczyć maksymalnie 2 książki.
    Wypożyczeniu nie podlegają podręczniki szkolne.
    Pamiętaj, że wszystkie wypożyczone książki muszą wrócić na biblioteczne półki we wrześniu. Dbaj o nie i zwróć w dobrym stanie.

ZWROT PODRĘCZNIKÓW

• Zwroty podręczników odbędą się w dniach 06 – 22 czerwca. Wszystkie informacje na temat procedury zwrotu uzyskasz
    u wychowawcy lub w bibliotece szkolnej.
    UWAGA! W przypadku zagubienia lub zniszczenia podręcznika, jak najszybciej zgłoś ten fakt bibliotekarzowi.
  • Prosimy uczniów klas ósmych, by rozliczyli się z biblioteką przed opuszczeniem murów szkolnych.
    Podręczniki dla klas 8 będą jeszcze wypożyczane dla dwóch kolejnych roczników uczniów.

Wasze Bibliotekarki

Lidia Kaźmierska