Szóste miejsce w Finale Województwa w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

W poniedziałek 30 maja reprezentacja dziewcząt wzięła udział w walce o tytuł Mistrza Województwa w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej. Są to zawody drużynowe. Każda dziewczyna startując w swojej konkurencji „pracuje” na punkty dla zespołu. Nasze lekkoatletki zaprezentowały się bardzo dobrze. W bardzo mocnej stawce najlepszych lekkoatletek województwa zajęły szóste miejsce – Wielkie Gratulacje!
Dziewczęta startowały pod opieką Anny Pawłowskiej i Małgorzaty Stefańskiej w składzie: Katarzyna Szuster 8B, Maja Kryształowicz 8C, Kalina Klimczak 8C, Daria Szachnowska 8C, Karolina Martynowicz 8C, Antonina Adadyńska 8D, Veronika Engeler 8D, Gabriela Greń 8D, Nikola Hasse 8D, Marta Krasowska 8D, Sandra Gwiazda 8C, Zuzanna Garus 8A, Zuzanna Wojdyła 8F.