Złoto i srebro – Międzyszkolną Rywalizację Sportową zaczynamy bardzo efektownie!

Rywalizacja sportowa w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rozpoczęła się tradycyjnie od Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej. W środę 28 września gościliśmy na naszym stadionie reprezentacje szkół powiatu gryfińskiego. Liga lekkoatletyczna to zawody drużynowe, w których każdy zawodnik, zawodniczka startując w swojej konkurencji „pracuje” na punkty dla zespołu. Występ dziewcząt i chłopców był bardzo udany. Obie reprezentacje potwierdziły naszą czołową pozycję w powiecie w sporcie międzyszkolnym.
Chłopcy wywalczyli złote medale i Tytuł Mistrzów Powiatu, a dziewczęta medale srebrne – Wicemistrzynie Powiatu.
Świetnie zaczynamy międzyszkolną rywalizację sportową – Wielkie Gratulacje!
Reprezentacje poprowadziły Anna Pawłowska i Małgorzata Stefańska.
Drużyna chłopców: Aleks Jamróz 8A, Artur Baraniecki 8C, Mateusz Minkwitz 8C, Filip Stachów 8C, Jakub Koniczek 8D, Maciej Kowalewski 8D, Krzysztof Chojnacki 8E, Miłosz Korczyński 8E, Mariusz Podsiadły 8E, Mikołaj Rosiak 8F, Igor Stołecki 8F, Karol Wasilewski 8F, Kacper Stromidło 7A.
Drużyna dziewcząt: Oliwia Gralińska 8A, Lena Szumska 8A, Zofia Szymańska 8B, Marika Gogól 8C, Sara Leśniarek 8C, Karolina Góra 8D, Liwia Babińska 8E, Natalia Grzech 8E, Julia Juzyszyn 8E, Sylwia Kaliciak 8E, Gabriela Paszkiewicz 8F, Lena Wilk 8F, Amelia Wiśniewska 8F, Julia Wiśniewska 8F, Martyna Zbożeń 8F.