I i II miejsce w piłce ręcznej w Rejonowych Igrzyskach Dzieci

01 grudnia hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich w Gryfinie gościła szkolne reprezentacje piłkarek i piłkarzy ręcznych rywalizujących w Igrzyskach Dzieci.

Reprezentantki naszej szkoły po dwóch zwycięstwach- ze Szkołą Podstawową nr 1 w Gryfinie oraz Szkołą Podstawową w Widuchowej- wywalczyły I miejsce co zapewniło im awans do rozgrywek na szczeblu powiatowym.    Reprezentanci natomiast po zaciętej walce ulegli piłkarzom ręcznym ze Szkoły Podstawowej nr 1 i zajęli II miejsce w rejonie.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom!

Skład drużyny pod opieką Kamili Galus: Amelia Damięcka 7a, Martyna Andrych 6a, Magdalena Szkudlar 6a, Hanna Horniak 6d Hanna Cieśla 6e, Oliwia Luty 6e, Zuzanna Bator 6e, Nikola Bartocha 5b, Laura Galus 4g, Wanda Boruch 4g

Skład drużyny pod opieką Grzegorza Gniazdowskiego: Stanisław Kadłubek 6a, Filip Łyczkowski 6c, Marcel Dąbkowski 5a, Bartosz Sowa 5a, Szymon Rumiński 5a, Daniel Rembecki 5a, Karol Wójcik 5a, Cyprian Prusak 5b, Stanisław Suchecki 5d, Stefan Ból 4g, Tomasz Nowak 4g, Aleksander Wąsik 4g, Kamil Pokorski 4g, Władysław Sadłowski 4g, Maksymilian Piechocki 4g