Świąteczna zbiórka

Gdy szpital staje się domem, szczególnie pragniemy odskoczni od niełatwej codzienności. W takiej sytuacji są mali bohaterowie oddziału Hemato-Onkologii Dziecięcej w Szczecinie. Właśnie z myślą o nich nasza szkoła zorganizowała zbiórkę zabawek, gier edukacyjnych, puzzli, zestawów kreatywnych, książek, artykułów szkolnych i higienicznych dla dzieci. Święta Bożego Narodzenia są szczególnie uwielbiane przez dzieci, bo przecież wiążą się z prezentami, ciepłem rodzinnym i choinką, ale są dzieci, które nie spędzą ich w domu… są to dzieci, które zmagają się z ciężką chorobą.

Serdeczne podziękowania dla osób, które wsparły naszą zbiórkę i dołożyły cegiełkę, aby umilić dzieciom i ich rodzicom pobyt w szpitalu, w miejscu, w którym wszyscy mają jednakowe pragnienia… BYĆ ZDROWYM I ŻYĆ.

Niech mali wojownicy będą w tym dniu weseli i szczęśliwi.

 

Anna Socha

Katarzyna Krakowska

Aleksandra Wojciechowska