LISTY TROSKI💌

Wraz z grudniem nadszedł kolorowy czas życzliwości. W naszej szkolnej akcji „Listy troski” wzięły udział aż 22 klasy. Najpierw uczniowie stworzyli wspaniałe rysunki lub listy przepełnione miłymi słowami, troską i świątecznymi życzeniami. Następnie przygotowane rysunki i listy otrzymali uczniowie innych klas naszej szkoły.

Nasi uczniowie ponownie pokazali, jak otoczyć wsparciem osoby wokół nas za pomocą słów i kolorów. Mamy nadzieję, że każdy zabrał ze sobą coś dobrego i miłego! Uczniowie zadbali, aby listy troski trafiły również do nauczycieli – specjalna przesyłka pełna pochwał i wdzięczności trafiła do pokoju nauczycielskiego.

Dziękujemy za udział w świątecznej akcji wszystkim uczniom i nauczycielom. Szczególne podziękowania przesyłamy uczennicom, które wsparły nas w organizacji „Listów troski”:

Martynie Król, uczennicy 7a, za zaprojektowanie i stworzenie wyjątkowej kolorowanki dla uczniów klas 1-3,

Julii Godziuk, Katerynie Shumakovej i Wiktorii Stolarz, uczennicom klasy 6b, czyli naszej świątecznej poczcie, za zadbanie o to, żeby listy trafiły w odpowiednie ręce.

Dziękujemy dziewczyny za Waszą pomoc i zaangażowanie.

Rozsiewajmy troskę nie tylko od święta!

Organizatorki:
Aleksandra Dzika
Marta Miedzińska