II i IV miejsce w powiecie

Tuż przed przerwa świąteczną, 20.12 i 21.12, w naszej szkole odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców. Po intensywnych zmaganiach i bardzo dobrej grze dziewczęta zajęły IV miejsce w powiecie gryfińskim, a chłopcy II. Niestety osiągnięte miejsca nie pozwoliły na awanse do dalszego etapu rozgrywek. Mimo to gratulujemy naszym reprezentantom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Skład drużyny dziewcząt: Zofia Szymańska 8b, Agata Przybysz 8e, Amelia Kozieł 8e, Sylwia Kaliciak 8e, Julia Juzyszyn 8e, Natalia Grzech 8e, Hanna Grabowska 8e, Liwia Babińska 8e, Gabriela Paszkiewicz 8f, Amelia Wiśniewska 8f, Julia Wiśniewska 8f, Nikola Klimas 7a

Skład drużyny chłopców prowadzonej przez Kamilę Galus: Witold Zabłocki 8b, Kamil Minkwitz 8c, Mateusz Minkwitz 8c, Michał Smug 8d, Filip Stachów 8d, Mikołaj Rosiak 8f, Szymon Majewski 8f, Karol Wasilewski 8f, Filip Pawłowski 8f, Denis Wach 7a