Konkurs plastyczny „Bezpieczne ferie zimowe 2023”

27 lutego rozstrzygnięto konkurs plastyczny dla dzieci z klas 1-3 „Bezpieczne ferie zimowe 2023”, którego celem było propagowanie zasad bezpiecznego wypoczynku w okresie ferii zimowych oraz kształtowanie wrażliwości społecznej i właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia. Tematyka prac konkursowych miała nawiązywać do sposobów spędzania przez dzieci ferii zimowych oraz propagowanie aktywnego wypoczynku.

Komisja wyłoniła sześciu zwycięzców oraz wyróżniła czterech uczestników :

I miejsce – Tola Baszak kl.1b

Vadym Zhortaliuk kl.2a

II miejsce – Wiktoria Włodarczyk kl.3c

Liwia Plombon kl.3d

III miejsce – Nel Szyłow kl.2a

Jakub Barczynski kl.1e

 

Wyróżnienia : Nadia Bielak kl.3d

Tosia Derenowska kl.3d

Karolina Dachowska kl.1e

Nina Kmiecik kl.3d

Gratulujemy !

Anna Jakonis, Kinga Lis, Beata Matoszko