Szkolne koło z doradztwa zawodowego pn. „Start w przyszłość”

Drodzy Uczniowie klas VI – VII, serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w zajęciach z obszaru doradztwa zawodowego pn. ”Start w przyszłość”.
Szkolne koło „Start w przyszłość” ma na celu przygotowanie naszych uczniów do trafnego wyboru dalszej drogi kształcenia oraz zawodu zgodnego z ich predyspozycjami, zainteresowaniami oraz umiejętnościami.
Zajęcia te skierowane są do uczniów klas VI i VII i będą odbywały się cyklicznie w czwartki (od godziny 14:45 do godziny 15:30). W trakcie zajęć prezentowana będzie ciekawa i zróżnicowana tematyka. Członkowie koła, będą mieli możliwość między innymi:

uświadomić sobie i określić własne predyspozycje zawodowe;

rozwijać swoje zainteresowania i pasję;

uruchomić swoją wyobraźnię poprzez wykonywanie prac plastyczno-technicznych;

poznać ciekawe metody zwiększające efektywność pracy zapamiętywania oraz uczenia się: „Mind Mapping”, „Mnemotechnika”.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w zajęciach zapraszam w bieżącym tygodniu tj. od 28.02.2023 r. do 03.03.2023 r.
do gabinetu nr 20 (w
czasie przerwy) w celu zapisania się.

Natalia Gadowska

szkolny doradca zawodowy